Situation Assessment / Durum Değerlendirmesi 🌼

in #hive-13897510 months ago

Hello everyone again after a long break. I haven't posted for a long time, and there are certain reasons for this situation. The biggest reason is that I can only use my phone periodically. However, it cannot be said that I am very far from Hive. When I was able to use my phone, I tried to read the posts that caught my attention from time to time. This situation at least kept my connections with Hive alive.
I have about six weeks of vacation ahead of me. As such, I decided to prepare a post in order to strengthen my connections again. Therefore, the purpose of the post is to make a kind of status report. However, there is one more point I should mention at this point. After the vacation period, I will be able to log in to Hive at certain intervals for the reason I mentioned. I hope I can at least be more active in this process than before.

Uzun bir aranın ardından herkese tekrardan merhaba. Uzun zamandır paylaşım yapamadım. Bu durumun belli başlı nedenleri var. En büyük neden ise telefonumu belirli periyodik zamanlarda kullanabiliyor olmam. Ancak Hive'ye çok da uzak olduğum söylenemez. Telefonu kullanabildiğim zamanlarda ara ara dikkatimi çeken postları okumaya çalıştım. Bu durum en azından Hive ile olan bağlantılarımı diri tuttu.
Önümde yaklaşık altı haftalık bir tatil süreci var. Hal böyle olunca bağlantılarımı tekrardan kuvvetlendirmek adına post hazırlamaya karar verdim. Dolayısıyla postun amacı bir nevi durum bildirimi yapmak. Ancak bu noktada belirtmem gereken bir husus daha var. Tatil sürecinden sonra bahsettiğim nedenden dolayı Hive'ye belirli aralıklarda giriş yapabileceğim. Umarım bu süreçte en azından önceye göre daha çok aktif olabilirim.

When I went to my page, the last time I posted about the earthquake was five months ago. That's a really long time. When you stay away from a place for a while and come back again, you get confused. Before, I could express my feelings much more easily while writing, but writing this article was very difficult for me. The sentences I wrote until here took me at least half an hour. 😅I hope I can catch the old momentum again.
As I mentioned above, my purpose of preparing this post was to report the situation. That's why I don't want to keep it a little short and make your head swell (inconvenience) 😅
See you soon, stay in peace.

Sayfama girip baktığımda en son beş ay önce depremle alakalı post paylaşmışım. Gerçekten çok uzun bir süre. İnsan bir yerden biraz uzak kalıp geri tekrar dönünce bocalıyor. Önceleri yazı yazarken duygularımı çok daha rahat ifade edebiliyordum ancak bu yazıyı yazmak benim için bayağı zor oldu. Buraya kadar yazdığım cümleler en az yarım saatimi aldı. 😅Umarım tekrardan eski ivmeyi yakalayabilirim.
Yukarda da belirttiğim gibi bu postu hazırlama amacım durum bildirimi yapmaktı. Bu yüzden biraz kısa tutup kafanızı şişirmek (rahatsızlık vermek) istemiyorum. 😅
Görüşmek üzere, esenlikle kalın.

Sort:  

Yay! 🤗
Your content has been boosted with Ecency Points, by @bilgin70.
Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for new Proposal
Delegate HP and earn more

Hoşgeldin güzel yazılarını merakla bekliyoruz.

Teşekkür ederim hocam

Tekrar hoşgeldin 😊
Senin için en iyisi olur inşallah.

Hoşbulduk mehmet, çok teşekkür ederim

İyi tatiller kanka. Şu anda köyde misin? Günde bir iki saatini buraya ayırman bence yeterli olacaktır. Hive'dan tamamen kopmanı istemem 😎

Teşekkür ederim kanka. Şu an Ermenekteyim hatta beş dk önce babanla konuştum onunla geçicem köye :)) Telefon elimde olduğu günlerde aktif olacam inşallah :))

Ben de yarın köyden ayrılıyorum ama geri geleceğim. Geldiğim zaman görüşürüz yine kanka 👍

Tamamdır kanka

Hoşgeldin kanka, seni buralarda daha sık görürüz umarım. ✨

Hoşbulduk kanka. Tatillerde buralarda olmaya çalışacam :))