Yeni Kitabım Öteki Hayat Yakında Piyasaya Çıkıyor

in #hive-173575last year

_teki_hayat_kapak.jpg

Bugün son bilimkurgu öykü kitabımın kapak tasarımı elime ulaştı. Birkaç hafta içinde piyasaya çıkmış olacak.

Öteki Hayat yayınlanan sekizinci kitabım olacak. Çinliler sekiz sayısını uğurlu sayarlar. Kim bilir, belki bu son kitap bana uğurlu gelir.

Kitabın arka kapak yazısı:

Kerem sıkça hatırlamaya başladığı sahte anılar konusunda kaygılanmaya başlamış, ancak bu konuda bir aksiyon almamıştı. Çoğunlukla sorunların kendiliğinden çözülmesini beklerdi. Annesi 'iskele babasından adam olur, senden olmaz' derken haklıydı belki de. Diziler gibi kaldıkları yerden devam eden rüyalar görmesi normal karşılanabilirdi. Oysa var olmayan başka bir aileyle birlikte geçirdiği saatleri hatırlamak öyle miydi? Yıllar önce vefat eden babası Kerem'in biricik sırdaşı olmayı sürdürüyordu. Bu durum onu endişelendirmiyordu çünkü insanların ölmüş yakınlarıyla rüyalarında konuşmaları sık rastlanan bir olaydı...

Öteki Hayat gizem, macera ve gerilim türleri arasında gezinen sekiz bilimkurgu öyküsünden oluşuyor. Alternatif gerçeklikler, robot psikolojisi, zaman yolculuğu gibi temaların işlendiği öykülerde sıra dışı deneyimler yaşayan 'bizden' insanların hikayeleri anlatılıyor. Gökteki renkli kürenin altında yaşanan gerçeküstü aşk, yağmurlu bir akşamda duran zaman, robotların işgal ettiğine inanılan perili köşk, istihbarat servislerinin karıştığı zihin savaşları... Rüyalar, sanrılar, aşklar ve uzun yolculuklarla bezeli olan Öteki Hayat, başka dünyaların mümkün olduğuna inanan okurların beğenebileceği bir eser.

Sort:  

Hayırlı olsun hocam. Disiplinli çalışmanıza hayranım. Şimdiye kadar tembellikten almadım ama kitaplarınızı topluca alıp okumak sürekli aklımda. Başarılar dilerim.

Teşekkür ederim. Edebiyat disiplin olmadan mümkün olmuyor. Zira çok yazmayan bir yazarın ismini duyurma şansı yok.